1. přímá volba prezidenta ČR pohledem Bestie

9. ledna 2013 v 15:24 | Rezavá bestie |  ...a to všechno ostatní...
Už mi z toho poněkud pění krev. Je tu toho jak nasráno (tedy až na místa, kde by to být mělo... spoty v televizi týden před volbama..? Někdo to těžce podcenil...), bafe to z časopisů, novin, kecá se o tom v autobuse... posledních pár dní se fakt bojím otevřít i konzervu mandarinek. Předpokládám totiž, že z ní na mě jukne Zeman.
Takže jedem, hezky jednoho po druhém... (a toho největšího pitomce si nechám na konec)

Franz = Pro mě jasná volba. Sbírala jsem mu dokonce podpisy a to jsem od přírody tvor nechutně líný. Párkrát jsem ho potkala, párkrát s ním mluvila... Sedí mi lidsky i názorově. (Doporučuju video na Youtube - Romská otázka. Málem jsem si ukousla ruku, když jsem se snažila nesmát moc hlasitě. Ale nezbylo, než jen přikyvovat.) Že je pokérovanej? Jasně, menší nevýhoda. Ale je to určitý postoj, vyjádření něčeho. Někdo to páchá přes tunu blbejch keců, on takhle. Proč ne... minimálně z poslední generace má nebo plánuje kérku dobrých 75% lidí. Až vymře to, co teď nejvíc ječí, ten přístup se o dost změní. Konec konců, už to začalo probíhat. Lidi s tetováním vídám na poště, v bance, v lékařských ordinacích (miluju svého zubaře...) i v celkem slušných funkcích ve veřejné sféře.
Navíc má u mě ohromné plus - jedna jeho kérka je část rytiny Albrechta Dürera. A toho mám zatraceně ráda.
Minulost. Pardon, ale pořád raději beru někoho, kdo koketoval s náckama, než bývalýho rudoarmějce.
Reálná šance? Myslím si, že tam je. Vždyť se stačí podívat, jak se na té listině vůbec ocitl.

Sobotka - Musím mu nechat fakt, že vzhledově by mi na prezidenta seděl nejvíc. Má na takovou funkci docela pěkný obličej. Ale to je tak všechno. Celé mi to přijde jako blbej fór. Pan VUML. Koketuje s tím a pak si v klídku tvrdí, že "to kvůli kariéře". Ne, ne, ne. Tudy vlak nejede. Když dva roky dobrovolně poslouchá hemzy rudokožců... hm, jasně. Zapřít vlastní přesvědčení pro práci a prachy. Tak to ani omylem... *Tichá vzpomínka a uznání všem těm, co tohle odmítli a raději utekli. Šla bych taky.*

Fischer = Na to nemám sílu. Fakt ne. Jestli to vyhraje, beru KPZku (krosna poslední záchrany) a palím někam do hajzlu. Komunista (a s tunou debilních výmluv), žid ve finančním oboru (jak dokonalé klišé...). Navíc spousta informací, co zatraceně smrdí.


Zeman - Čeho tím, kurva, chtějí dosáhnout? Snížení spotřební daně na becherovku? Do háje, jsem děcko porevoluční euforie a stejně si pamatuju, že spolu s Klausem to byl ve vládě pěknej hajzl. To mají lidi fakt tak krátkou paměť a zamlžený reálný úsudek? Opoziční smlouva? Ne, nic nám to neříká? Sakra, lidi, běžte do prdele. Nachytat se na pár vtipných keců je jednoduchý... Stejně jako Fischer, něco na něm pekelně smrdí.

Schwarzenberg - Kdybych nevěděla, co vím (a vím to z velice spolehlivého zdroje, nicméně publikovat to nebudu...) Navíc - někdo, kdo ihned vytuhne a mluví tak, že mu skoro není rozumět? Ať si má zahraniční kredit až na půdu, ale k čemu to bude, když je mu asi tak sto padesát a vypadá, že se velice brzo rozsype? Snad jediná výhoda je, že by si nejspíš nehrabal pod vlastní prdel. Už tam má nastláno dost. Šlechtický titul je bonus, ale zmíněné to stejně nevyváží.

Bobošíková - Ta ženská by se měla jít léčit na psychiatrii. Bezesporu šíleně exhibicionistická ludra, která se nestyděla kandidovat za komanče, lézt jim do prdele pro podporu... a vlastně se snaží nacpat snad do všech funkcí, kde se může zviditelnit. Ne, díky.

Fischerová - Čumáček, motýlek, etc... na můj vkus je natolik humanistická, že bych ji musela přetrhnout. Roky žebrání o prachy při Adventních koncertech ji možná ledascos naučily, ale fakt těžko si umím představit, že by někoho odeslala ad rectum. Šedá myš.

Diensbier - A tohle je sakra kdo? No dobře, další, co se navlík pod komanče. Kdyby to neudělal, možná by to bylo moje číslo 2. Po načtení informací jsem shledala, že morálně by mi až tak nevadil. Jenže pak vyskočilo... no, už jsem to psala. No way.

Roithová - Spalte mě bleskem, vykuchejte mi střeva a praktikujte na mě klidně celých 120 Dnů Sodomy, ale tohle NE! Další ujetá humanistka a k tomu ještě katolička, která by z největší radostí zrušila potraty, zakázala buzeranty a kdo ví co ještě (hlavně aby se nám zachovalo manželství a tradiční rodina!). Osobně se mi z té baby zvedá kufr. Na druhou stranu musím ocenit, že byla jedna z těch, co se postavili proti dohodě ACTA. Ale to je tak jediný +.

A teď si smlsmu, protože ten blbeček mě neskutečně bavil.
(Pi)Tomio Okamura - Populistický kecy, naprostá absence jakéhokoliv tušení o pravomoci prezidenta. Působí na mě jako rozmazlenej fracek, kterej si rád kopne do kohokoliv, kdo s ním nesouhlasí. Komunisty označil za demokratickou stranu. Prostě akorát blbě krafal to, co se lidem líbilo, aniž by k tomu měl jakýkoliv reálný podklad. A hromada Čecháčků se na téhle srandě nechala uvařit...
Když jsem zjistila, že ho stopli, spadl mi ze srdce balvan.
Pardon, ale ten chlap se nedá označit jinak, než jako blb. Vulgární (i na můj vkus!) a odpornej.
Nicméně přišlo mi zajímavé, jak podnikatele-nenávidějící Češi najednou vítali poloviční Japko s pár dost divnejma věcma na krku.
O něco jsem snad přišla? Začaly zas nějaké pokusy s přidáváním LSD do pitné vody?

No nic. Fisherův a Zemanův volební lístek jsem umístila na hajzl pro případ absence toaleťáku. Ten zbytek jsem rozsápala a v obálce mám zastrčenou Šťastnou sedmu.
Snad to vyjde... v nejhorším, KáPéZetka stojí u dveří, z norštiny jsem si nacpala do hlavy slovní zásobu lehce nadprůměrného čerstvého přistěhovalce, kočky mají potřebná očkovaní i pasy a prachy na dopravu mám taky zastrčený bokem.

Show must go on.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Henry A. Henry A. | E-mail | Web | 9. ledna 2013 v 19:30 | Reagovat

Lépe bych to nevyjádřil !

2 Destinaetus Destinaetus | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 16:52 | Reagovat

Franz je i má volba :)
Ostatní kandidáty vůbec neřeším a doufám že Zeman s Fischerem se nějakým zázračným a šokujícícm způsobem nedostanou ani do druhého kola.

3 ClementLuh ClementLuh | E-mail | Web | 16. prosince 2018 v 21:41 | Reagovat

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama