Dubajská konference WCIT, aneb další marnej pokus

14. prosince 2012 v 23:38 | Rezavá bestie |  ...a to všechno ostatní...
Čína, Rusko a pár písečnejch opic přišlo s návrhem, jak se spolehlivě zbavit nepohodlých lidí. Od zemí s ("post")komunistickým diktátem nebo tlupou šílenejch fanatiků ve vládě se venkoncem nedalo nic jiného čekat.
Ale co mi přijde příšerně ujetý je fakt, že je vůbec někdo poslouchal.
Sledovat komunikaci, moci mazat ideologicky špatné stránky, šmírovat kdykoliv kohokoliv.... What the fuck?!
Všichni se ohání demokracií, svobodou a pak tohle nějakej kretén podepíše. A zpečetí tím celý zemi zatracenej průser. Svobodná země (pokud by tohle chtěla přijmout) o tom přece nenechá rozhnodnout nějakého jednoho vola a skupinu jeho pochlebovačů, ne? ACTA na druhou. Ale bylo by to tématické, ta kurevská zima by demonstracím dodala dobrou nostalgii.
Jasně, že Kuba, Rusko a Čína to chtějí! Co lepšího by si taky mohli přát, disidenty si podle IP adres snadno vystopují, pouze "nevhodné" odpůrce a lidi s vlastním názorem prostě umlčí... ale co to má co dělat tady?!
Jo, všichni se oháněj dětskou pornografií. A odkud ta primárně teče? Rusko a Mexiko. Oba podepsali, ale nic se na tom nezmění. Jen už si rusové nepřečtou, že Putin je kretén (což ovšem není názor, ale realita).
Jak šlechetné, schovávat boční ideologické účely za háv ochrany nebohých zneužívaných dětiček, ó bohové, jak úžasné! Do klávesnice se mi dere zápis asi tak milionu sprostých slov.
Pomalu jsem začala oprašovat svůj transparent "1984 NENÍ MANUÁL!".
Jsem vlastně ráda, že tentokrát někdo nemyslel prdelí. Nebo že jsme lezli USA prdelí až do krku... ale to momentálně řešit nehodlám. Neprošlo to.
A mimo jiné, fakt mě překvapilo Bělorusko. Čekala bych, že zrovna oni tohle fláknou hned. A ono ne...

Mám sto chutí se sebrat, vzít balík poslední záchrany a odtáhnout směr Grónsko, nebo Island. Ti se do toho pro jistotu ani neserou. Moudří to lidé...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 No.929 599 No.929 599 | Web | 15. prosince 2012 v 21:46 | Reagovat

Všechny světové mocnosti jsou stejné, USA mají ACTU, Čína a Rusko zase tohle. Jen mne překvapuje, proč Čína a Rusko takové smlouvy dělají- vždyť tam už internet naplno cenzurovaný je:) Zkus si přes čínský google.cn najít obrázky "Lhase" a pak stejný dotaz zadej do normálního google- rozdíl pozná 9 z 10 idiotů:)

2 Daredaredevil Daredaredevil | Web | 16. prosince 2012 v 16:20 | Reagovat

Už jen to, že to "někoho" napadlo mě děsí. Asi opravdu potřebujeme nějakej malej "konec světa", aby se začaly řešit důležitý věci, jako je právo na život a svobodu... Oni ti nahoře snad přestanou, když nebudou mít odkud vládnout.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama